خوش آمديد به شرکت آدرين يدک غرب

توضيح تصوير

menuordersearch
adriyan-yadak.com

کیا سورنتو 2017 ,

۱۳۹۷/۹/۴ یکشنبه
(0)
(0)
کیا سورنتو 2017
کیا سورنتو 2017

این خودرو در سال ۲۰۱۶ جزو محصولات بپر فروش سبدی کیا بوده است.خودرویی که بیشترین بروز رسانی ظاهری خود را در سال ۲۰۱۶ انجام داده و در سال ۲۰۱۷ دارای بروز رسانی های جزئی ظاهری و فنی بوده است.

کیا سورنتو در مدل ۲۰۱۷ خود دارای تیپ های L ،LX ،EX ،SX و SXL  و دو مدل ۶ سیلندر است که بی شک این تنوع موتور و تایپ فقط هدف گرفتن سهم بیشتر از بازار خودرو را نمایان می کند.این جمله به معنی آن نیست که چیزی از ارزش های این خودرو کم شود بلکه یک سیاست فروش است .چرا که کیا سورنتو بخودی خود جزو محصولات محبوب در بازار است و از نظر ایمنی نیز ۵ ستاره ایمنی از موسسه سورو انکمپ دریافت کرده است.

 

البته از نظر کابین این خودرو دارای بروز رسانی های زیادی است ،کابینی با طراحی ساده ولی زیبا که در بالای آن سقفی سانروف و دو تکه وجود دارد.این خودرو دارای مدل های ۵ و یا ۷ سرنشینه بسته به مدل است.در مدل جدید این خودرو صندلی راننده به طرز قابل ملاحظه‌ای بهبود یافته است. عملکرد فرمان نیز در مقایسه با مدل قبلی بهتر شده است و سیستم ترمز و سیستم تعلیق نیز تغییرات اساسی یافته‌اند. مجموع این عوامل باعث می‌شود که رانندگی با این خودرو بسیار لذتبخش باشد.

 

کیا سورنتو دارای موتور ۳٫۳ لیتری است که با دارا بودن ۶ سیلندر و ۲۴ سوپاپ می تواند قدرتی معادل ۲۹۰ اسب بخار و گشتاور ۲۵۲ پوند بر فوت را ارئه کند.این موتور قدرتمند به گیربکس ۶ سرعته اتوماتیک از نوع اسپرت ماتیک مجهز شده است که نیرو ها را به محور جلو منتقل می کند.

از نظر ایمنی کیا سورنتو دارای آپشن هایی همانند ۱۰ کیسه هوای راننده ،ترمز ضد قفل ،تشخیص نقطه کور،د، کمک ترمز، کمربند ایمنی پیش کشنده ،ترمز (EBD)،کنترل پایداری الکترونیکی،سنسور پارک عقب، ،دوربین ۳۶۰ درجه،  کنترل سراشیبی، کنترل فشار تایر ، کنترل کشش ،پیشگیری از تصادف،مدیریت پایداری خودرو، تشخیص عابر پیاده ،ترمز پارک الکترونیکی ، ایزوفیکس،هشدار خروج از خط و دستیار تغییر لاین است.حالا متوجه شدید که چرا این خودرو ۵ ستاره ایمنی از موسسه ایمنی بزرگراه دیافت کرده است،البته این موسسه این خودرو را از نظر استحکام بدنه نیز مورد ارزیابی قرار داده است.

 

خودرو دارای کروز کنترل هوشند و دارای دستیار پارک است .صندلی های ردیف اول و دوم دارای گرمکن صندلی و دارای تهویه جداگانه برای هر ردیف هستند.

یکی از خوبی های مدل های فول خودرو داشتن سیستم صوتی اصلی و با کیفیت فابریک است که در این خودرو نیز این امر رعایت شده و از سیستم صوتی اینفینتی با ۱۰ بلندگو و یک ساب استفاده شده است ،همچنین داخل خودرو دارای نمایشگر ۸ اینچی مجهز به اندروید اتو و اپل کارپلی است.

 

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر